Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 10:44   #1268
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, jak tam, szalejecie w DDD??? Ja się obkupiłam w dwóch sklepach

Natko
, w końcu nie kupiłam tego szamponu Eubiony, wzięłam Laverę, a z Eubiony żel pod prysznic Ale pewnie nie wytrzymam i Eubionowy szampon też wkrótce zagości w mojej łazience.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Co to? Co to??? Nie znam tej marki.
Przeczytałam też post Korah - tym bardziej się zaciekawiłam...
Chętnie poznam opinię

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, czeka na swoją kolej, zastanawiam się czy na zimę pod makijaż to dobry wybór Otworzyłam alterrę z granatem, wydaje mi się że na tę porę roku powinno być w porządku.
Moim zdaniem przez zimę zużyj Alterrę, bo Alterra latem nie będzie aż tak fajna jak Florame
Ja też teraz używam Alterrę, odstawiłam na zimę pozostałe wersje

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Szukam coś dobrego na włosy przetluszczajace sie. Zainteresowało mnie coś takiego http://m.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/p...IE-WLOSOW.html. Pytanie czy to działa ale o czy któraś z Was używała coś lepszego?
Takie rzeczy polecam dodawać do szamponu tuż przed umyciem, w zagłębieniu dłoni, z tym, że nie do każdego mycia, ponieważ włosy się zbuntują wysuszeniem. Najlepsze szampony na przetłuszczanie, jakie miałam to szampony Equilibry wersja restrukturyzująca lub ochrona koloru. Nie są całkowicie naturalne, ale polecam, włosy są dłużej świeże, poza tym super nawilżone.

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
O widzisz, a myślałam ze tylko ja się czepiam, bo same ochy i achy na temat tych mydeł.
Mojej cytrynowej pietruszce nic się nie dzieje, dodatkowo stwierdzam, że jest mega wydajne
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora