Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-03, 20:26   #2554
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dzisiaj na wątku emocje jak w "Klanie". O ludzie To tylko wizaż.

Ja tam żadnej prywatnej wiadomości nie dostałam, ale jak znam siebie, to jakbym dostała, to bym na nią nie odpowiedziała z kilku względów:
1) codziennie w pracy dostaję grubo ponad 100 maili- mniej lub bardziej ważnych albo zupełnie nieważnych i nauczyłam się przesiewać te wiadomości mniej ważne. Nie mam po prostu czasu na odpowiadanie na wszystko
2) nie odpowiadam na wiadomości ludzi, których nie znam/ nie kojarzę. To może być o tyle problematyczne, że kojarzę Karolinę "Kutnago" Never, wiem że jest Paulina, Baletnica, kilka dziewczyn z nickami na A (sorry, dziewczyny, mi się to wszystko zlewa ) a tak to kojarzę kogoś po zdjęciu w avatarze albo tym, że jest w ciąży albo właśnie robi remont
3) ten wątek jest ciągle w biegu jak betoniarka na budowie- dużo wiadomości mi umyka, czasem tylko przebiegam wzrokiem przez stronę nie czytając dokładnie i przesiewam informacje dla mnie przydatne i nawet nie zapamiętuję tych, które mój mózg określił jako nieprzydatne. Z dzisiaj np. zapamiętałam, że znów ktoś pochwalił maskę Estee

Więc proponuję wrzucić na luz i nie brać wszystkiego do siebie.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora