Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwienienie sie skóry podczas stresu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-30, 15:40   #13
Megi8891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwienienie sie skóry podczas stresu!

Witam dziewczyny ja rowniez mam problem z naczynkami i do tego z tradzikiem ale nie rozowatym jak pisały przedmówczynie tylko młodzińczym choc mam juz dwadziescia lat. No fakt rumienice bardzo przeszkadzaja i moga doprowadzic do t.rożowatego wiec nie warto tego bakatelizowac zwlaszcza ze to my kobiety jestemy bardziej na to narazone. Wszystkie z dziewczyn napisaly ze nalezy uda sie do dermatologa ale skoro on poleca np. laserowe uszczelnianie naczyn(no i z tego co sie orientuje to chyba trzeba miec juz widoczne i utrwalone naczynka tzw. pajączki) na ktore nie kazdego stac to moze warto sprobowac wybrac sie do jakies kosmetyczki na jakes zabiegi. Przy tym rodzaju cery wazna jest systemtycznosc...a jesli chodzi o preparaty do tej cery to musza byc przeznaczone wlasnie do cery z rozszerzonymi naczynkami no i oprocz tego trzeba sie jeszcze zastanowc czy jest ona dodatkowo tułusta, mieszana bądz sucha...i wtedy wybrac kosmetyki.wazna jest tez profilaktyka czyli unikanie sauny w namiarze, solarium, goracych i pikantnych potraw, papierosow, alkoholu, kosmatykow z zawartoscia alkoholu, cynku, miedzi,siarki...wskazane jest pice naprau z ruty( zawiera rutune), stosowanie kremow uszczelniajcych naczynia (arnika, kasztanoweic, oczar wirgiński, lukrecja,miłorząb japoński,lipa, alantoina(łagodzi)). Zima kremy ochronne półtłuste lub tłuste w zaleznosci od typu cery. No i jedna podstawowa rzecz w przypadku tej cery nalezy zaczac dzialac jak najwczesniej bo duzym sukcesem bedzie juz zapobiegniecie utrwaleniu sie rumienia na stale i złagodzenie pojawiania sie go. A co do tonerów to owszem sprawia ze rumien zniknie ale nie zmniejszaja ich pojawiania sie...
Megi8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując