Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa
Wątek: Pasta cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-04, 18:57   #485
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
dziewczynyy, już drugi raz gotowałam tę pastę i drugi raz mi nie wyszła. Zrobiła się brązowa.. taka ciemna..to chyba nie dobrze? I kiedy ugniatam ją w rękach po paru sekundach robi się twarda jak kamień ! Co zrobiłam źle? Dałam szklanke cukru,pół szklanki wody i sok z poływy cyttryny...
Po paru sekundach robi się twarda, a czy ugniatałaś ją od razu po zrobieniu czy następnego dnia?

Pod wpływem tego wątku wczoraj wieczorem pierwszy raz zrobiłam pastę. Pierwsza była mocno brązowa i tak jak u Ciebie jak ją spróbowałam ugnieść, była strasznie twarda. Zrobiłam więc jeszcze jedną pastę, wyszła taka bursztynowa. Dzisiaj rano podgrzałam tą drugą bursztynową pastę i zaczęłam ugniatać. Udało się, zrobiła się taka mleczno karmelkowa. Udało mi się wyrwać trochę włosków, pasta działa, ale muszę popracować nad techniką nakładania
Potem podgrzałam tą drugą, ciemniejszą, żeby sprawdzić czy rzeczywiście się nie nadaje. Trochę dłużej się ogrzewała, napoczątku była też trochę twardsza, ale potem zrobiła się taka sama jak ta jaśniejsza.
W sumie to pod koniec obie pasty złączyłam.
Przede wszystkim chciałam się pozbyć wąsika, co niestety mi się nie udało. W innych miejscach - gdzie łatwiej mi ją nałożyć - spisuje się lepiej. Poczekam kilka dni aż mi więcej włosków urośnie i znowu spróbuję.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-11-05 o 09:20
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując