Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 22:10   #976
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
KNK, Martaboy i Geonia - dzięki

Chyba się zaopatrzę w odsypki Pink Bronze i Electric Coral i będę mieszać Nad Melonem się zastanowię - jest ładny ale szukam czegoś mocniejszego chociaż sam może być bardzo ciekawy.
ja mam chyba electric coral w odsypce (ale nie jestem pewein nie podpisałem ) w każdym razie wydaje mi się że to ten, bardzo lubie go, piekny zywy pomarańczowy bez ceglanych czy brązowych domieszek

niech mnie znawczynie pigmentów poprawią, moja odsyka ma finish typu mat z mikroskopijnymi drobinkami

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ma ani tyciu, tyciu zieleni

Tanyia- jak tam Smok?? Mnie troszkę rozczarował , jednak jeszcze w żadnym cieniu nie znalazłam tej cudnej opalizacji sweet sienny.

Aha widzialam kredke Orpheus na e-bay w ładnej cenie
chyba musze się zapoznać z tą sienną, aż wstyd że tak zachwalacie a ja nie wiem co to i jak się je, na poczatku przygody z MAC jak tylko zobaczyłem słowo ''sienna'' w nazwie nawet nie rzuciłem okiem bo to słówko kojarzy mi się z czymś rdzawym (dachy sienny i kolory z malarstwa) chyba ktos kto wymyslał nzawe miał bują fantazje
w każdym razie chyba treba zię poznać bliżej z tym kolorem

Geoniu o F&B pamietam czekam na przelew żebym mógł zapłacić za niego, z drugiego konta nie chce ruszać
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora