Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 17:17   #2900
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
A w jakiej formule miałaś i jaki stopień jasności?
bo na mnie light warm VV i FF też był różowawy, light medium warm w VV i FF już mniej, a w Cashmere pod pomarańcz podchodzi, ja niestety nie widzę na poziomie light medium róznicy (VV, FF)między golden a warm,za mało żółty jest ten golden przynajmniej na mnie.
To u mnie inaczej.
Różu nie widzę ani w Warmach, ani w Goldenach.
Light Medium Golden zrobił mi efekt Chinki na twarzy, natomiast Light Medium Warm daje żółtawo-słoneczny efekt i wg mnie jest subtelniejszy i jaśniejszy troszkę od Light Medium Golden. Mówię o formule VV.

Ale raczej nawet ten Light Medium Warm mi nie do końca odpowiada na razie - dopiero dostałam próbkę i raz miałam go na sobie.

Wniosek z tego taki, że każda cera jest inna i ten sam kolor, w tej samej formule może dać zupełnie inny efekt u dwóch osób.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurcze a ja wciaz nie wiem czy lepszy byłby light neutral czy light medium neutral z FF
Pamiętaj, że z reguły wszystkie kolory w FF są lekko bledsze od pozostałych formuł.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A ja jeszcze chcialam zapytac czy w tych neutralach i warmach to sa jakies rozowe lub czerwone tony bo tak mysle ze moze zamowic tylko goldeny i neutrale moze, te warmy jakies pomaranczowe mi sie wydaja
W Light i Light Medium Neutral nie widzę nic czerwonego ani pomarańczowego, ani różowego.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
no na avku jestem troche opalona, ogolnie mam troche jasniejsza cere tak moze o 2 tony od zdjecia jak nie jestem opalona, ale teraz po kuracji kwasowej mam twarz w ogole bielsza od szyi i calego ciala ale ogolnie to mam sniada cere
Taki masz typ urody? http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-87-78.html

To jest typ urody Medium Deep Golden podany jako przykład.

A tu Medium Deep Neutral. Cera pani na zdjęciu jaśniejsza od poprzedniej, ale też ciemnawa: http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-79-77.html

A tu ton jaśniejszy Medium Neutral: http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-78-77.html

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurcze a ja wciaz nie wiem czy lepszy byłby light neutral czy light medium neutral z FF
Najlepiej zamówi kilka próbek i będziesz miała porównanie. Ja za pierwszym razem wzięłam chyba 10

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-10-22 o 17:15
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora