Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 08:49   #3713
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja przez Natury chyba popadnę w Goshomanię...
Kupiłam jedną konturówkę do oczu i zakochałam się. Przyznam, że to mój jedyny kosmetyk tej firmy, ale jak tylko będzie jakiś przypływ gotówki, zaopatrzę się jeszcze w jakieś
Ja mam uraz do Gosha TŻ kupił mi kiedyś na urodziny wielką pake kosmetyków i był tam tusz z tej firmy, Pani tak go zachwalała, używałam go na zmianę z innym, którego miałam końcówkę, a nie chciałam by się zmarnował, po tygodniu nie używania tuszu otwieram, a tam jeden wielki glut... albo feler, albo już ktoś go macał... paragonu już nie miał, więc nici z reklamacji, a pewni i tak by powiedzieli, że moja wina.

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Dokładnie.. Chciałam dzisiaj kupić fioletowy eyeliner z essence, zaglądam do środka a tam na samym środku odcisk palucha wkurzyłam się i nie kupiłam, bo był tylko jeden fioletowy..
Mnie brzydzą czasem te kosmetyki i naprawdę boję się coś kupić, bo nie wiem co i kto z nimi robił... a jak widzę, te niektóre dziewoje... takie typowe "dzielnicary", u nas są dwie dzielnice wiecie jakiego typu, bród, smród, narkomania, pijaństwo i kryminał

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość

Mój chłopak podchodzi do takich rzeczy z dystansem i mocno sceptycznie. Pewnie by prychnął i skomentował, po co się takimi bzdurami zajmuję, tak jak dzisiaj z tymi makijażami. On nie czai że niektórzy mogą takie rzeczy traktować dość serio.

Mój TŻ się cieszy, że mam bloga i mi kibicuje

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29846147]Denerwuje mnie robienie sobie z normalnych kosmetyków testerów :/ Kupiłam taką 1 szminkę essence i 2 cienie z balleriny :/ tylko róż był nietknięty

-
[/QUOTE]

Wina drogerii niestety ;/



A dzisiaj w nocy, o mojej "ulubionej" godzinie 3:00... (boję się, że demony po mnie przyjdą) miałam sen coś o ciąży, że moja siostra już urodziła, jakoś tam mnie tchnęło, że się obudziłam,a ona stoi przed łazienką, a na kafelkach wody... Do szpitala mamy przez ulicę, teraz leży na porodówce, pewnie już dzisiaj będzie dzidziuś


Chcę to lustro http://allegro.pl/profesjonalne-lust...851789755.html

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-08 o 08:57
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora