Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 16:08   #4208
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja nie bralam podkadu , wzielam puder z podkladem prasowany i korektor. Trafla idealnie
Teraz czaje sie na cienie. Taka 4 chce na codzien.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Czeko
Ja przed iPhonem tez zawsze mialam samsungi
I sabie je chwalilam. Kazdy byl super.
Tyle ze teraz to taki zament na tego nowego iPhona. Bo to nowosc ale raczej sie sklonie ku samsungu

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Czeko
Ja przed iPhonem tez zawsze mialam samsungi
I sabie je chwalilam. Kazdy byl super.
Tyle ze teraz to taki zament na tego nowego iPhona. Bo to nowosc ale raczej sie sklonie ku samsungu
Ja mam 4s i uwielbiam. Zazwyczaj krytykują lub są sceptycznie nastawieni ludzie, którzy nie mieli z nim do czynienia.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak i z każdą nowością. Nie wiem jak z Iphonem ale s3 naprawde jest warta tego zamentu wokół siebie. Pamiętam jak pare miesięcy temu z klientem gadałam i powiedział że on bedzie ze mną rozmawiać dopiero jak iphone 5 bedzie
Ja uważam, że nie ma lepszego tel od iphona wszyscy bazują na ich systemie http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech...-a,272875.html
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie zmieniam, jak ten mi się rozkraczy to będę myśleć
telefon jak telefon, mnie to dziwi, że ludzie są tak do niego wrogo nastawieni i jak ktoś pokaże fotkę iphone to od razu są wyzwiska, że zgred i szpanuje, ale jak ktoś pokaże samsunga który jest w tej samej cenie a nawet może być droższy to już nic nie mówią
dziwi mnie to i śmieszy trochę

lubię samsungi, miałam kilka i zawsze byłam zadowolona
dokładnie bo ludzie myslą, że jabłuszko to tylko szpan, a to na prawdę przydatny tel.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Sklep jest w aplikacjach na telefonie i sie wchodzi i sie pobiera Jest masa bezpłatnych, są też płatne, jak kto woli Ale nic nie trzeba podłączać do kompa. Możesz nawet autobusem jechać i pobierać jak masz internet
w iph tez
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widzialam tez kolejki w UK pod sklepem kilometrowe!
nie lepiej przez neta zamowic
hahaha w USA i UK za każdym iphonem chyba takie kolejki
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora