Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-24, 12:46   #1382
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zdałam oba w zerowkach
Także jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz było...a jeszcze przede mną 3 zaliczenia, i pewnie jakieś bedzie w plecy...



A Ty sie orientujesz tak w wielkim skrócie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje się nawilżajacymi?
I jakieś przyklady?
Chyba ze pomieszałam coś.



Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedyś nim malowalam.


Ja kiedys robilam refleksy farbą Natural&Easy 522. Ale to na jasnych włosach-ciepłych. One wychodziły na nich chłodno.
gratuluję ezaminów
ja oglądałam te n&e 532, ładny, tylko jaki to poziom? 10?
Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Chodzi o to , że chcę te farbowane na blond przyciemnić do mojego naturalnego koloru czyli widocznych juz odrostów. tylko jaką mieszanke zrobić z jaka oksy aby odrostów że tak powiem, nie ruszyło wcale a resztę włosów oczywiście pofarbowało?
ja bym robiła 3% na odrost a 6% na resztę, albo 6% na całość, poszukaj u Bunny na blogu jak dziewczyny sie przyciemniały
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim



do mnie dotarło już dużo wcześniej wiedzialam ze mam siano dlatego zaczełam tą pielegnacje ale nie spodziewałam sie ze az tak mi sie to wkreci


brałam, jakiś super efektów nie zauwarzyłam lepsza była dla mnie belissa 40+ no vitapil cudo i merz special




Hej bunny ciesze sie ze wracasz do zdrówka,oby tak dalej. No i powodzenia w dalszej walce




Apropo wczoraj poważnie rozmawiałam z TŻ i w końcu poznałam jego opinie, dowiedziałam sie ze on sądzi ze nie pokocha starszego psa i ja też nie, ze ten pies będzie chodził swoimi ścieżkami, ze nie bedzie leżał ze mną w łóżku tylko bedzie niecierpliwy i bedzie robił co chce,stwierdził ze on chce tylko szczeniaka bo nauczymy go wszystkiego po swojemu... A na koncu dodał ze psa pojedziemy zobaczyć ale on nie jest do tego przekonany i nie chce takiego psa. oj... bede wam zdawać relecje bo jutro ide na rozmowe z tą włascicielką,ale chciałabym porozmawiać z kimś kto miał doczynienia z takim psem ... no a nie bardzo moge znaleźć takie forum nawet, no nic... nie wiadomo jeszcze co bedzie
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Już nic nie mowie bo ta dziewczyna zmienia zdanie co 5 minut, idzie na terapie i zostaje w polsce jednak. Dopiero wam coś napisze jak coś sie wyjaśni bo jak narazie ta sytuacja zaczyna mnie wkurzać
Pies czy się całe życie, nawet straszego można wiele nauczyć, więc akurat to nie jest argument...
Ale jeśli ma być od razu nastawiony negatywnie do psa to może lepiej nie, to ma być świadoma decyzja i popierana przez całą rodzinę tzn tą z ktorą mieszkasz wiem coś o tym bo siedzę w adopcjach psów
Poza tym jak tak piszesz o tej dziewczynie to nie wiem czy ona odda tego pieska trochę nienormalna chyba jest szkoda w tym wszystkim psa który zmienia co chwilę miejsca...
Jak Twój tz chce szczeniaka to mu powiedz żebyście gdzieś dalej np te 150km jechali po wymarzonego, wypatrzonego itp
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, które wkleiłaś to piszesz, że schodziłaś pasemkami z ciemnego. Apropos fryzjerow to znaleźć dobrego to naprawde graniczy z cudem.

"Chcę jasniejsze pasemka - " ☠☠☠s rozjaśniacz na wlosy na 12 pod klimazonem,

"Proszę mi podciaz końcówki"- wychodzisz z wlosami za ucho...
na szczęścia ja teraz trafiłam do takiej dla której podcięcie ok 3cm to nawet mniej mi pokazywała czy obciąć
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Zawsze mozesz mocnoej go przypudrowac a jak noe polubicie sie z całą twarza to pamietaj ze mozesz go uzyc pod oczy jako korektor, jesli nie masz mocnych bardzo cieni pod oczkami. Nie włazi w załamania i naprawdę ładnie to wygląda
To fajnie ciekawe czy go znajdę bez problemu
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja byłam właśnie w szkole i zaliczyłam ostatni egzamin na 4

Narazie moim celem jest uzyskanie chłodnego odcienia blondu, zobaczymy co będzie dalej
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak Vichy ma przedział wiekowy tylko że u nich spokojnie krem dla 40-latki mogłaby 50- albo i 60-latka używać Mają koszmarne składy i jeżeli chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, żaden wykładowca u nas też Vichy nie polecił, a babka od farmacji stwierdziła że to gówno fabryki nie powinno opuścić


Tak na szybko w skrócie bo spiesze się do lekarza.
Nawilżające mają za zadanie związać i utrzymać wode we włosach (humektanty i emolienty), I tu mamy odżywki czy maski z jakimiś olejkami, ekstraktami roślinnymi. Przy przekarmieniu nawilżającymi składnikami włosy będą oklapłe, będą się robiły strąki i będą takie gumowate. Proteinowe działają na zasadzie uzupełniania ubytków we włosie, naprawie uszkodzeń, i tu są np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy włosy są sztywne, tępe, niezbyt fajne
Czyli musi być równowaga w pielęgnacji.


Ok ja póki co uciekam do lekarza
mi z vichy tylko jeden krem pasował-aqualia thermal, na składach się nie znam, ale dostałam od kuzynki co pracuje w sieci aptek to wykorzystałam lekki przede wszystkim był
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora