Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 18:07   #1790
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez granella Pokaż wiadomość
floral grunge swatche:

http://www.beautydea.it/floral-grunge-essence-make-up-primavera-2013/



---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



W warszawskich Hehe tylko po jednej, tej standardowej
Róż wyglada ciekawie (po co mi kolejny róż dopiero zakochałam się w VD)
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ja też, ja też . Miałam dylemat nad Smooth Berry a Velvet Rose, jednak ostatnio nie umiałam znaleźć jakiegoś porządnego koloru w kosmetyczce (znaczy mam moją kochaną Colour Bomb, ale chucham na nią i dmucham, żeby czasem mi się nie skończyła) poza wspomnianą Kate, której zapach jest dla mnie nie do zniesienia, więc w końcu zdecydowałam się na pierwszą. Choć przez zdjęcie Zzzielonej nie wiem, czy nie wrócę się po VR... Zapach faktycznie ładny, bardzo, bardzo słodki, ale miły .
Do koszyka jeszcze wpadł niebieski bliźniak, według mnie nie jest to ten kolorsam co Absolutely Blue, jest jaśniejszy, weselszy, dla mnie ładniejszy.
Szkoda, że w nowej szmince Glow Neon Glow jest tyle brokatu, bo to jest ten fajny typ szminki-galaretki jak z Sun Kissed .
SB niby ciemniejszy a jest mniej problematyczny od VR. VR podkreśla wszystko włazi w każdą bruzdę na ustach i wygląda jakby się ważył trzeba dawać mega cienką warstwę najlepiej wklepać to wtedy jeszcze jako tako wygląda
Co do pomadek to jeśli lubisz Colour Bomb to na pewno Ci się spodoba nowość Catrice Matt About Pink jest boska i ma dużo lepszą konsystencję niż Bombka. Czuję że będzie hitem
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora