Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-21, 22:23   #1957
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
nie do mnie ale napiszę że ja uwielbiam kwas mlekowy i glikolowy (najmniejsze cząsteczki i najlepeij przenikają)
retinol - Vichy advanced filler, sesderma
i zaczynam na jesień Locacid
a jakie konkretnie preparaty stosujesz? chodzi mi o mlekowy i glikolowy...kupujesz gotowce czy sama kręcisz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O kurka, ale jesteś oblatana w temacie!
No wbiłam sobie te info do głowy i przy okazji przypomniałam sobie durna, ze posiadam zielone serum Bielendy z tym ze używałam go 2tygodnie na noc bodajże i przestałam bo jakos sie zniechęciłam. Może czas znowu zacząć
dzięki...jestem w temacie od prawie 10lat trochę się już przeżyło co do zielonego serum to zacznij koniecznie i dokup serum z wit.C -stosuj razem na dzień...od razu zacznij też retinole - po co czas tracić ale filler może być rzeczywiście być za mocny - on nawet mi daje popalić...zacznij od łagodnego avene yestheal lub avene eluage... będzie dobrze..i coraz lepiej....ale musisz być cierpliwa przy tak niskich stężeniach efekty zobaczysz dopiero po kilku miesiącach...to nie silikony co oblepią i pozornie wygładzą od razu po nałożeniu
becca jest offline Zgłoś do moderatora