Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-19, 18:08   #875
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej, chciałam się przyłączyć na jakiś czas, bo nie wiem, czy wytrzymam
Farbuję włosy od ok. 6 lat, a powodem były siwe włoski pojawiające się w grzywce... Byłam wtedy w 1 klasie gimnazjum i nie chciałam jako 13-latka mieć siwych włosów. Zaczęłam od farb zbliżonych do naturalnego koloru, ale potem mi się spodobało i miałam jakieś bordowe, aż w końcu od paru lat regularnie farbuję na czarno. Ponadto mam zniszczone włosy, bo w tamtych czasach mama po każdym myciu traktowała mi włosy suszarką. Nic nie wiedziałam wtedy o konsekwencjach, jakie to ze sobą niesie, nie miałam nawet dostępu do czegoś takiego jak Wizaż W ogóle nie znałam się na tym, jak dbać o swój wygląd.
Teraz zapuszczam włosy, bo chcę mieć długie. Chciałabym też, żeby były naturalne, bo nawet już nie potrafię określić, jaki miały kolor. Największy problem stanowią te pojedyncze siwe, jak tylko zaczynam je już widzieć, to nie mogę długo wytrzymać. Nie wiem co mam z nimi zrobić Przecież nie będę ich wyrywać... A tak bardzo chcę mieć jaśniejsze, miękkie, zdrowe włosy. Jestem dziewczyną pełną kompleksów, a włosy to jeden z tych większych. Nie wiem czy wytrzymam z odrostami, jak będę miała w październiku iść na studia, bo mam zamiar iść tam odmieniona i ładniejsza
Pozdrawiam!
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując