Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 20:36   #1306
bety2008
Raczkowanie
 
Avatar bety2008
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Fontenay le Comte / Francja
Wiadomości: 122
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hmm, kusząca opinia ciekawe, jak na tobie się sprawdzi...
mi się tak nie chce eksperymentować ostatnio, że jak zamawiałam w mojej wysyłkowej aptece wczoraj, to nawet nie wiedziałam, co kupić, żeby uzbierać 40 euro (darmowa wysyłka), a 23 euro kosztowały moje leki... wzięłam zatem filtr i żeby dobić do pełnej sumki, kupiłam zapasową tubkę effaclaru. a zastanawiałam się też nad active c, tylko że to by był eksperyment... chyba coś ze mną nie tak, skoro mam kasę i muszę wręcz ją wydać (ehm... no wiecie o co chodzi) i nie wiem na co i po co...

Kochana z tym wydawaniem kasy to zdrowy i normalny odruch, oznacza to tylko tyle,że normalna z Ciebie kobitka , nie przejmuj sie, tak mają wszystkie
Sama jak jestem przy kasiorce wypuszczam sie na zakupy i na siłę staram się robić listę potrzebnych np. kosmetyków, bez których ta na prawdę bym sie spokojnie obeszła w danym momencie, ale to chyba po prostu taka nasza natura, i co zrobić .

A co do mężów, to kurde sama nie wiem dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe, nie używają prawie nic, jak juz to za namową i wielkimi prośbami a buźka gładziutka, mięciutka bez zmarszczek, tu mi coś pachnie jakimś potajemnym paktem ...????????????

pozdrawiam
__________________
36 lat minęło jak jeden dzień...
...i ciut o zyciu na francuskiej prowincji
http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
bety2008 jest offline Zgłoś do moderatora