Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-27, 22:47   #589
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mi też się wydaje, że silikon



diorka nikt nie chce, bo diorek nieporównywalny z chanelkiem różyki chanelkowe są najlepsiejsze na świecie a jakby ktoś mnie zapytał o najgorszą markę to dla mnie givenchy, takie shity jak oni robią to masakra. ok, może pryzmy w porzo, ale poza tym nic, co kupiłam nie było dobre. aha, i stoi przede mną wyzwanie kupna kolejnego podkładu i prawdę mówiąc nie wiem, co to będzie.
Ten forever to taki sobie, może helena? kto miał mat lumiere chanela? opinie na kwc podzielone i nie wiem, czy on rzeczywiście ulatnia się z buziaka po 3 godzinach? i dlaczego nikt nie potrafi wyprodukować naprawdę dobrego podkładu, nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że te średniopółkowce, czy vichy to nawet lepsze od wysokopółkowców. owszem w cieniach jest duża różnica jakościowa, w różach, tuszach też, ale podkład? nie znam żadnego, który byłby wystarczająco dobry, tyle tych próbek różnych.. acha!!! wiem!!! kanebo liquid foundation!!! czy ktoś miał toto?
ale nie ma tego chanelka poesia! a z reszty musze spr kolorki a mialas podwojnego diorka?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora