Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-14, 17:07   #343
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u nich rok temu i przez ponad tydzień zamówienie nie było w ogóle widoczne w systemie. Zamawiałam wtedy m.in. będący na wyprzedaniu róż Douceur, więc zgadywałam, że pewnie jednak nie mają go na stanie i że to powoduje opóźnienia (róż już wtedy widniał na stronie jako niedostępny). Po kilku dniach napisałam maila, odpisali standardową formułką, żebym się nie martwiła, bo zamówienie zostało wysłane. Odpisałam, że skoro wysłane, to niech podadzą link do śledzenia i czemu zamówienie nie jest widoczne od ponad tygodnia, skoro zapewniają, że wysyłają w 2 dni chyba. Cisza. Napisałam kolejnego maila, że to skandal, moje pierwsze zamówienie z NARSa i takie sytuacje, jestem oburzona, bla bla bla, czyli wszystko to, po czym normalna obsługa klienta powinna żywo zareagować, żeby nie stracić klienta. Cisza. Po ponad tygodniu moje zamówienie pojawiło się na stronie jako złożone z 9 dni po tym, kiedy faktycznie zostało złożone i ze statusem "shipping soon"
Napisałam znowu, już naprawdę wkurzona - cisza, olewka, totalne nic. W końcu bank zwolnił moją blokadę, kasa wróciła na konto. Ja się poddałam i już względnie zapomniałam o sprawie. I jakoś po 1,5 miesiąca nagle dzwoni do moich drzwi kurier z paczką od NARSa, w której był drugi produkt, który zamawiałam, oraz dołączony gratis, który wtedy wskoczył do koszyka. Różu nie było. Sama oczywiście musiałam się domyślać, co jak i dlaczego, kompletna amatorka. W ŻYCIU już od nich nie zamówię online, ta ich obsługa to skandal. NARSa zamawiam już tylko przez hqhair/lookfantastic czy feelunique, bo teraz też go mają. Ew. na truskawce.

Mam nadzieję, że u Ciebie sprawa skończy się nieco bardziej pomyślnie
Oby, dziękuję

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dla mnie to skandal zeby taka marka stosowala takie kontrolowane olewactwo..
ja zaryzykowalam z drugim zamowieniem i bylo perfekcyjnie.. ale nie wiem czy sie znowu zdecyduje, przyznaje ze wtedy skusily mnie gratisy
Dokładnie, ja z kolei zamówiłam produkt z limitki, którego nie znalazłam w innym sklepie, a przynajmniej nie w wysyłającym do PL

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54128943]A na Fejsie ichnim probowalas pisac? Czasami sklepy czuja sie zmotywowane przez publiczne wytkniecie niezadowolenia na Fejsie .[/QUOTE]

Nope, nie mam fejsa

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54132159]Alan Rickman zmarl .[/QUOTE]

I Dawid Bowie
Czyżby Lemmy Kilmister organizował w zaświatach jakąś grubą imprezę ? ...
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora