Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-09, 15:27   #588
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Inglot cz. III

dziewczyny szukam bazy pod makijaz, chcialam sobie w douglasie de zamowic MACa ale nie maja, wiec pomyslalam ze skorzystam i kupie cos jeszcze w Polsce i pomyslalam o inglocie. Jakie macie doswiadczenia z baza z inglota, warto na pierwszy raz, czy szkoda pieniedzy? Czytalam KWC ale opinie sa zroznicowane

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agoolas Pokaż wiadomość
Hej kobietki,

skoro doświadczenie z Inglotem macie spore, to powiedzcie proszę jak uzyskać wyraziste kolory na oku. Otóż dostałam pod choinkę 3cienie w paletce, jasny beż, koralowy i brąz wraz z pędzelkiem. Jako że firma dobra, spodziewałam się efektownych rezultatów po malowaniu.

Ale mimo nałożenia cienkiej warstewki kremu matującego na powieki jakoś tak blado strasznie to wyszło, choć nakładałam cierpliwie po kilka razy, każdy z kolorów.

Czy coś takiego jak baza pod cienie (nigdy nie używałam) to jedyne wyjście, żeby przytrzymać kolor?
baza pod cienie na pewno przedluzy trwalosc cieni, ze swojej strony polecam. Makijaz z baza a bez to kolosalna roznica
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując