Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-05, 13:55   #327
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Muszę znowu podzielić się z Wami moimi odczuciami. Właśnie dostałam swoje próbki Meow i różu EDM... w liście, przesypane w woreczki :/ Ekhm. Zamówiłam je na all, bo akurat były dostępne... Przyznam, że jestem rozczarowana- Anabelle były pięknie popakowane w słoiczki, dostałam je w kopercie bąbelkowej, z gratisem w dodatku. Bardzo mało jest tego proszku w woreczku, nawet nie wiem, jak mam tego używać?? Może to głupie, ale nie wyobrażam sobie za każdym razem wkładania tam palców... nie wspominając o przetestowaniu nakładania pędzlem, o czym myślałam...:/
Ananbelle akurat elegancko pakuje próbasy i nie żałują proszku ale z innych firm kosmetycznych: i ze sklepów internetowych i z allegro ogólnie próbki przychodzą w strunowych woreczkach a proszku jest 1ml czyli ok. 1/3 grama. Annabelle ma próbki 1 gramowe. Także te woreczki strunowe to standard a gratisy można dostać tylko bezpośrednio od firmy i to też nie zawsze. Z Allegro nie ma co się spodziewać Zresztą w aukcji powinno być opisane w czym przyjdą.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora