Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 21:09   #1938
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Frantic przynajmniej u mnie. Krzemionka dawała gładkośc i taki jakby poślizg na skórze a ten puder daje tępy efekt, minerały strasznie się na nim zachowują. Ale wzięłam ten puder w celach pielęgnacyjnych a nie jako primer wiec nie płaczę
Aha, no cóż... Dziękuję za odpowiedź. I tak przetestuję ten puder na własnej skórze, ale liczyłam że napiszesz mi coś dokładnie odwrotnego.

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ostatnio testowałam na TZcie korektor Sunlight z EDM bo miał podbite oko
cięzko było go namówic, ale w koncu udalo mi sie wieczorem, kiedy juz nigdzie sie nie wybieralismy. Sunlight się spisał. TŻ też
Mój TŻ z racji że ma piękne rzęsy raz jeden pozwolił mi je pomalować tuszem. Oczy wyglądały bosko, ja nigdy takich mieć nie będę, bo mam trzy rzęsy na krzyż. Ale ile się przy tym nastękał, że to niemiłe, że po zmyciu go oczy bolą i że w ogóle to jest masakra jakaś. Generalnie nie spisał się. Czasem go jeszcze namawiam na powtórkę, ale jak na razie mówi stanowcze NIE. Jakby się dowiedział, że wam o tym pisze to by się na mnie chyba obraził.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora