Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomarańczowo-malinowa Jagoda ^_^
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-18, 13:57   #37
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Pomarańczowo-malinowa Jagoda ^_^

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Yen bardzo mi sie podoba ten makijaż który Ty zrobiłas Jak dla mnie nic się tu nie gryzie, a wręcz przeciwnie - efekt soczystosci udało Ci sie uzyskać, a bluzka, kolczyki, branzoletka idealnie tu pasują. Również fryzurka dodaje uroku, jest tak zadziornie, na luzie, młodzieżowo, a jednak za razem kobieco i z pazurem. Wydaje mi się, że długie włosy niezbyt by tu pasowały.

Co do drugiego makijażu to niezbyt mi sie podoba Pisałaś o koncepcji, jaką miała Twoja kolezanka, a ja mam wrażenie, że własnie wogóle jej nie miała i poszła "na żywioł". Ze soczystoscią zupełnie mi się nie kojarzy, bo brakuje "żywszych" kolorów niż zieleń, niebieski i żółty, np. fioletu.
Cześć Hosenko , zawsze jest mi ogromnie miło jak NK do mnie zajrzy Cieszę sie, że makijaż się podoba; w weekend mam kolejną próbę - sesję zdjęciową w szkole, na którą maluję kumpelę, mam nadzieję, że wyjdzie mi to co sobie wymyśliłam... Chociaż co godzinę zmieniam koncepcję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując