Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 18:40   #1
DangerousEyes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieże że w życiu są ważniejsze sprawy ;>
Wiadomości: 21
Exclamation

Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!




całe życie , miałam problem z włosami... Dobra do rzeczy

Mam wielki , głupi problem z nimi.

Po uczesaniu, umyciu, są idealne, Sama powiem że nie jestem brzydka. Jestem dość atrakcyjną dziewczyną, patrząc po buzi. Gdy włosy zostały wyszczotkowane, są piękne. Wystarczy tylko , że wyjdę na dwór, a włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie! "operacja" wygląda tak: jak zawieje mocniejszy wiatr, a to dzieje się nawet w lato, moje włosy roz... rozwiewają , stają się brzydkie, nie do ułożenia, co mnie irytuje. Przez włosy jestem bardzo brzydka ! Poprawiam je oczywiście dłońmi, ale to nic nie działa. Tak jakbym wpadła w tornado, są przemoknięte i natychmiast stają się tłuste. Znacie może jakieś idealne szampony czy naturalne składniki od tego? Nie wiem co robić. I jak to racjonalnie wytłumaczyć. Są inne od reszty. Każdy ma takie , jak po szczotkowaniu. Moje stają się nieułożone i jak wspominałam, i tragiczne ! Pomóżcie mi. Może włókno włosa jest zbyt słabe, i tak rozwiewa? Jeśli tak , to jakie są na to sposoby ?

Podczas przechadzki po mieście, moje włosy wyglądają jakby przeszły niezliczoną ilość huragan i deszczów.

- Wyglądasz jak przemoczona kura . Pełno mokrych napuszonych piór ! - Pewnego razu powiedziała "Koleżanka" sara...


Edytowane przez DangerousEyes
Czas edycji: 2009-08-13 o 11:11 Powód: drażliwe słowa niepasujące niektórym.
DangerousEyes jest offline Zgłoś do moderatora