Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-09, 17:06   #11
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Jak można nie lubić lakierów chanel?? Ja uwielbiam szczególnie odcień fantastic, taki niby ciemny bordowo -malinowy-bliżej nieokreślony i zasychają szybko, dzisiaj dwie warstwy w 30 min + utwardzacz więc nie jest źle. A z diora chyba skuszę się (oprócz cieni) na lakier z nowej kolekcji, ten ciemnoszary z drobinkami chyba tylko muszę poczekać na payday
mozna nie lubic... wstretne, paskudne i w ogole ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Taaaaa, niewinna ... jak tak dalej pojdzie i moja kolorowka bedzie rozrastac sie w dotychczasowym tempie, to gwarantuje Ci, ze moj TZ wynajmnie prywatnego detektywa, zeby Cie wytropic
yyyy... mam dwa domowy tygrysy do obrony ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Oj mozna, mozna ... Mam na ich temat DOKLADNIE takie samo zdanie co desti - kolory boskie, jakosc do U mnie nawet potraktowane sprawdzonym utwardzaczem, zasychaja na "gumowo" i scieraja sie w trybie natychmiastowym, juz nawet nie wspominajac o wszelkiego rodzaju odcisnietych "szlaczkach" Masakra. Dior jest o miliard lat swietnych do przodu w mojej osobistej klasyfikacji
o! ... oooo... wlasnie... czasami malowalam paznokcie powiedzmy kolo 20... szlam spac o 22... rano wstawalam z odcisnieta poduszka na paznokciu ...

Doris144 one dobrze kryja i nie sa bardzo blink blink... wiec powinnas byc zadowolona ... machnelam na szybciutko swatcha ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora