Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-05, 20:41   #2317
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam drogie panie

ja tez mam taki problem jak wy.. czyli ciemne wloski.. uu.
powiem tak ja mam kosnultacje i probe laseru 7 stycznia.. jest to darmowa proba i odbywa sie w velvet clinic w lodzi.. duzo slyszalam o tym salonie i zdecydowalam sie.. wiadomo ze boje sie bo chodzi o cala twarz.. place za ten zabieg 250zl.. moge ich miec do okolo 5.. ale na ta chwile nie jestem wstanie powiedziec co i jak.. dzownilam tam 2 dni temu i z terminami nie jest problem. kretnie gorzej z godzinami popoludniu. ale ja mam z rana wiec raczej nie ma problemu.. jestem mloda osoba bo mam dopiero 17 lat i szczerze mowiac robilam juz badania hormonalne i wyszlo ze mam wszystko ok. a urode mam taka a nie inna.. wszedzie mam grubsze i ciemniejsze wloski..ale mam to po tacie.. i nic na to nie poradze.. ale najpierw chce robic to i zbierac kase na reszte jesli oczywiscie bede zadowolona podziele sie z wami moimi wrazeniami.. zrobilo mi sie lepiej jak poczytalam wasze opinie mam nadzieje ze bardzo nie bedzie bolalo.. ale jestem wstanie zniesc bol zeby tylko pozbyc sie tego pozdrawiam serdecznie wszystkie panie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

o ile dobrze wiem to kremy z retinolem to takie ktore sa przeciwzmarszczkowe zreszta ja przestalam uzywac wszystkich innych kremow specjalnie ze wzgledu na depilacje laserowa uzywam zwyklego kremu bambino dla dzieci tam tego skladnika napewno nie ma.. mozna poczytac o tym na internecie
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora