Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skrobia ziemniaczana jako puder
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 21:07   #728
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
dorwalam 10 gram za 3,80 z tylu napisane zeby dodac wody i robic maseczke, ale juz zrobilam mieszanke na 1 lyzke czubata od zupy skrobii dodalam 1 herbaciana lyzke zielonej (plaska), lyzke (plaska herbaciana) cynamonku i 1 lyzke czubata pudru matujacego w moim kolorku kolorek wyszedl blado bezowy z domieszka zieleni suuuuper
tez uzywam kabuki narazie suuuper matowa skora bez przebarwien od ranca dam znac za miesiac jak sie sprawuje
wczesniej uzywalam na podklad i bronzer zeby wszystko sfiksowac, ale teraz efekt jest bardziej naturalny
Tworazko, Skarbie, tylko uważaj żeby za bardzo Ci ta mieszanka nie przesuszyła skóry, bo pisałaś, że dodałaś jeszcze pudru matującego, a zielona glinka sama w sobie ma właściwości matujące i lekko podsuszające wypryski, więc może nie dodawaj pudru, chyba że masz bardzo tłustą skórę. Musisz również zadbać o dobre nawilżenie buźki Mam nadzieję, że ten sposób sprawdzi się u Ciebie, tak jak u mnie Trzymam kciuki i niech służy jak najlepiej, a taka mieszanka jest jak najbardziej ok, nawet można by na 2 czubate łyżki skrobi dać Twoje proporcje reszty składników i też powinno być dobrze Ale jeśli Ci pasuje Twoja mieszanka to jak najbardziej używaj, ważne żeby Tobie służyło jak najlepiej

Czarodzielnico, możesz jak najbardziej używać do nakładania glinki, jako bazy również flata, tylko wtedy bierzesz mniejszą ilość produktu, bo za dużo glinki na twarzy nie chcemy a wiadomo że flat zrobi Ci większe krycie niż kabuki bo ma od niego gęstsze włosie Wypróbuj i daj znać, a nuż Ci się sprawdzi, bo szkoda specjalnie kupować pędzel, no chyba, że planowałaś go już wcześniej Mam wielką nadzieje, że Ci glinka w roli primera spasuje, buźka, pozdrawiam Was dzielne eksperymentatorki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując