Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 19:42   #988
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mnie sie podobasz najbardziej w takie fryzurce do ramion, wycieniowane na koncach. ładnie by Ci było w takich niesfornych koncówkach, tj dwie warstwy- górna taka pod spod a dolna na zewnatrz pazurki. Jak myslisz? W czarnych włosach.. przepraszma, ale.. okropnie
Wrzucam zdjecie

właśnie teraz takie mam góra krótsza a dół dłuższy ,ale ostatnio myślałam żeby tą górną warstwę skrócić jeszcze o jakieś połowę ponieważ mam pozostałości pasemek lekko rudych i gdybym je ścieła to bym juz miała równiutki blond od góry tylko że włoski by były króciutkie ale miałąm też taką fryzurkę 4 lata temu że dół był długi taki do ramion a góra króciutkta postrzępiona i fajnie to wyglądało i tak właśnie myślę czy nie ciachnąć chociaż troszke mi żał bo są te górne takie do brody a jak ciachne to będą sięgać gdzieś to górnej części ucha
ale twoja fryzurka boska i najbardziej mi do Ciebie pasuje

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej
bylam dzisiaj na solankach i Tza namowilam na fotke wstawilam do albumu

mi sie tez nie podobaja

podoba mi sie, ładny

ja chce kupic sobie belisse na wloski
ta belissa cera jest również na włosy i paznokcie

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wrzucam zdjęcia po matrixie 10av +oxy 9%
wyszło bardzo jasno wręcz szarawo-siwawo mam nadzieję, że troche się zmyje ten szary odrost ładnie pokryło zobacyzmy jak sie bedzie spłukiwać i jak szybko

1- odrost przed farbowaniem
2- odrost po farbowaniu
3- całość po farbowaniu
ale jasno super wyszło

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Ja tez dołaczam do grona. Jesteśmy z Toba. Trzymaj sie kochana

A ja tak na szybkiego tylko powiem ze myśle ze te rudzielce z tyłu glowy wychodza z tego ze oszczedzy farbke. Z mojego doświadczenia widze ze jak rozrobie 1,5 opakowania to jest idealnie bo maziam nia dokładniej bez obawy ze mi na przód wystarczy.
Ale mam młyn w pracy. Lece pracować. Ale czytam wszystko
dokładnie robię zawsze tak samo tylko teraz coś mi odbiło przy tym farbowaniu i zrobiłam tylko z 1 szt.opakowania i to jeszcze niechlujnie i pewnie dlatego tez mi wyszło ciemniej z tyłu ale poprawie to następny raz

Cascada współczuje bo wiem co czujesz na pewno Ci smutno ,ale pamiętaj że pewnie twoja babcia teraz jest szczęśliwa tam gdzie jest i nie cierpi już
uwierz że ja wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego bo ja w ciągu dwóch dni srtaciłam dziadka i mamę dokładnie w dniu pogrzebu dziadka zmarła moja mama to była tragedia i szok dla całej rodziny ... a ja ledwie funkcjonowałam
trzymaj się dzielnie i wracaj do nas szybciutko

Bunny mam do Ciebie pytanie czy mogłabym pomieszać na drugi raz C12 całą i połowę A10? jak myślisz co by z tego wynikło? pytam ponieważ ta C12 wyszła jakby ciepławo i pomyślałam że gdy dodam A10 to troch ochłodzić się powinno .czy może nie mieszać narazie tylko położyć jeszcze raz czystą C12 i zobaczyć jak wyjdzie bo może to wina tej londy i jeszcze przebija ta żółtawa poświata ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora