Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zmiana wizerunku-pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-03, 14:46   #4
wniebowzieta_XD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kolor jest super, nie zmieniaj go, bo potem już nie wrócisz do naturalnych przy tej długości. Masz świetną urodę. Myślę, że grzywka byłaby idealnym rozwiązaniem, bo masz proste włosy i najprawdopodobniej nic nie będziesz musiała z nią robić. Proponuję grzywę na bok - zaczynającą się na wysokości brwi - a do tego pazurki dookoła twarzy i cieniowanie, które nada włosom lekkości.
W makijażu: koniecznie delikatny róż na policzki, świetnie ożywi buzię.
dziekuje za rady ;* czy mogłabys wstawic jakies zdjecia fryzurek z grzywką ktore by mi pasowały? Łatwiej by było po prostu pokazac fryzjerowi o co mi dokładnie chodzi

Kaaamila i mpt dziekuje Wam za rady ;*
mpt czy mogłabys wstawic jakies fotki z takimi fryzurami z grrzywka jaka by mi pasowała? Bo jak ma sie zdjecie to zawsze jakos łatwiej fryzjerowi wytłumaczyc i pokazac czego sie oczekuje
Mam jeszcze pytanie odnosnie odcienia rózu jaki współgrał by z moją karnacją bardziej jakis jasny rozowy kolor czy raczej brzoskwiniowy?

Kaaamila i mpt dziekuje Wam za rady
mpt czy mogłabys wrzucic jakies zdjecia fryzur z grzywką taką jaka by mi pasowała? Bo majac zdjecie zawsze jakos łatwiej fryzjerowi wytłumaczyc czego sie oczekuje
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie różu : jaki odcien wybrac? Jakis jasny rózowy czy moze lepiej brzoskwiniowy?

Kaaamila i mpt dziekuje Wam za rady ;*
mpt czy mogłabys wstawic jakies fotki fryzur z grzywka w ktorej byloby mi dobrze? Bo jak sie idzie do fryzjera to zawsze lepiej miec zdjecie zeby wytłumaczyc i pokazac czego sie oczekuje
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie różu: jaki odcien mi pasuje? Jakiś jasny rózowy czy lepiej brzoskwiniowy?

Przepraszm za te 3 prawie identyczne posty ale nie chcialy sie przez dłuzszy czas dodac i myslalam ze wystapil jakis bląd... sorki

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-08-07 o 19:16 Powód: post pod postem
wniebowzieta_XD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując