Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-12, 20:38   #4458
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam od 3 dni to samo... ChG Channelesque (chyba dobrze napisałam ) trochę już znoszony może ale pomyslalam ze wstawię wam zdjęcie i tak
Podoba mi się
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
moje - hean 477 (przepraszam za ilosc zdjec, nie moglam sie zdecydowac) blyszczy sie niesamowicie, az aparat sie w nich odbil i plot

jak dla mnie to możesz zawsze tak dużo zdjęć pokazywać
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Alu Twoje pazurki się poprawiły i też pięknie wyglądają
no właśnie jaka decyzja co do świątecznego wzorku?
Dziękuję
Tak, są w lepszym stanie, choć jak osiągają pewną długość to i tak się łamią, ale nie tak jak kiedyś. I są twardsze. Zamierzam jeszcze na jesień znów pobrać witaminki.

ewalucja makijaż bardzo ładny, ja tam wielkim znawcą nie jestem, ale trochę roztarła bym granice między cieniami, tzn głównie mi chodzi o kolor zielony
ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne, także możesz spokojnie do ludzi wyjść
a włosy to masz cud, miód i malina

queen za egzamin

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Dzisiejszy nabytek Vipera Jumpy nr 110
Taki delikatny, bardzo ładny;pierścionek też

frame
vivinn dziękuję jak chcesz możemy się pozamieniać

madzia zdecydowanie lepiej Twoje pazurki wyglądają bez frencha, może przez to że jest on szeroki, tak jak Malina napisała
loli znów wzdycham do Twych pazurów

A ja byłam dziś w naturze, b chciałam sondę do paznokci. I du.pa. Wrrrrr
I powiem Wam, że znów żadnego lakieru nie kupiłam prosiłam Tż aby mi jakiś wybrał to stwierdził, że się nie zna, więc zabrałam się i wyszłam się chyba starzeję
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora