Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 10:21   #3638
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Jasny Ci raczej nie złapie - wiem po sobie, bo próbowałam:P w zasadzie chodziło mi o ochłodzenie a wyszła gorsza żarówa:P
Ojapierdziu

Kupiłam delikatny opalizujący blond poziom 7.0 Garnier Color Sensation. Czyli średni blond.
Na razie siedzę z rozjaśniaczem na plamach. Zobaczymy, co wyjdzie.

Cytat:
Bilans taki: włosy na pewno dużo jaśniejsze, więc sukces umiarkowany, kolor nadal nie do końca ten, ale można się było spodziewać. Włosy są lekko przesuszone, różnica na pewno jest w stosunku do tego, co było.
No właśnie.

Ja, dziewczynom schodzącym z ciemnych brązów, a wyjściowo mającym jasny brąz na cienkich włosach, po swoich doświadczeniach radziłabym 2 razy deko plus raz kąpiel rozjaśniająca. Po tym wychodzi właśnie złoty jasny brąz, taki jak mam od ramion w dół.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Dobra, po nałożeniu rozjaśniacza na plamy mam kurczaka tak do ucha (wciąż z prześwitami brązowymi), od ucha do ramion jasny rudy, od ramion w dół jasny brąz. Nakładam ten blond z poziomu 7.0 i mam nadzieję wyjść dziś do ludzi.

Powiem Wam jedno, w żółtym mi nie do twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120321194.jpg (23,8 KB, 129 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2012-03-21 o 10:24
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora