Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-02, 09:20   #2467
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Po wczorajszym komplementach migdałków szlag je dziś trafił, a mianowicie kciuka Jako że moje migdałki nie są "wypukłe" i lekko się nie zawijają ku dołowi często o coś hacze i nadrywam przyrost. Dziś sprzątając łazienkę po raz kolejny zrobiło się tak jak w załączniku Boczek centralnie na mięsku napękł. Czekam na kropelkę będę chciała podkleić na torebkę od herbaty bo obciąć to się tego za bardzo nie da Podpiłowałam go na prosto tyle ile się dało żeby nie kusić losu (jeszcze odrobinę bardziej niż na zdjęciu prawie równo z przyrostem). Teraz pytanie jak wypiłować resztę? A miałam pomysł na takie ładne mani
Dosyć często miałam takie sytuacje też na kciukach.
Miesiąc temu też tak mi sie stało no i niestety musiałam skrócić wszystkie,pęknięcie skleiłam klejem z EuroFashion wygładziłam pilnikiem i czekałam jak odrośnie.
Bałam się że o coś zahaczę i będzie tragedia.Tylko w moim przypadku też miałam na mięsku ale bliżej wolnego brzegu.
Ja bym skróciła wszystkie a to pęknięcie jakoś delikatnie podkleiła żeby nie było potem gorzej jak o coś zahaczysz
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora