Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zacząć pielęgnować skórę twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-18, 20:19   #1
Konata123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Question

Jak zacząć pielęgnować skórę twarzy


Witam! Mam bardzo ważne dla mnie pytanie, to co w tytule. Nigdy nie stosowałam żadnych kremów do twarzy, może 2 razy do roku jaki mi się akurat znalazł w dłoni, czy to nivea czy od ziaji. Mam 15 lat, i nie wiem jaką cerę. Podałabym ale nie potrafię stwierdzić z tego co czytałam w internecie. Moja skóra nie jest tłusta, przynajmniej nie wygląda. Świeci się tylko po jakimś kremie którego i tak nie używam. Naskórek nigdy mi nie schodził, jak to czytałam w przypadku cery suchej nie wiem czy to jest wymóg, żeby ją mieć. Porów mi nie widać, jeśli dobrze się orientuję o co chodzi to takie małe dziurki w twarzy, prawda? Ale za to ciągle jestem czerwona, zwykle tylko na policzkach, a w upalne i mroźne dni całą twarz mam czerwoną, jeśli wychodzę na dwór. Do zadbania o skórę skłoniły mnie zmarszczki mimiczne, które wczoraj wykryłam u siebie na czole, na razie są to tylko poziome kreski. Chciałabym wiedzieć czy da się ich pozbyć jeśli tak to jak, a jeśli nie to jak je skutecznie ukryć. Oraz proszę o pomoc przy wyborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji twarzy oraz informacji w jakim celu mam stosować dany produkt. Chciałabym również jakiś krem lub coś co zapobiegnie kolejnym zmarszczkom mimicznym oraz kurzym łapkom których jeszcze nie mam ale często się śmieję i mogą powstać.
Proszę o odpowiedź!


P.S. Zapomniałam dodać, że mam piegi nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. A i chciałabym jeszcze jakoś pozbyć się cieni pod oczami, bo utrzymują się już od dłuższego czasu, a choć chodzę spać późno to sypiam koło 12 godzin więc myślę, że to nie przez nie wysypianie się. I z góry przepraszam jeśli to nieodpowiedni dział, dzisiaj się zarejestrowała, forum duże i łatwo się zgubić. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję !

Edytowane przez Konata123
Czas edycji: 2015-07-18 o 20:30
Konata123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując