Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 09:36   #3406
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Co wchodzi na WRZ15 i SET15?

Łee, pójdę dziś testować. Może przykryje te moje gule na brodzie Ciekawe jak ze składem i kolorami, bo te na blogu niewiele mi mówią, nie ma tam też wszystkich kolorów.


Ja też bym chciała 10-tkę

Pamiętam ten szał na rozświetlacz Paese. Nawet się przeszłam pomacać na ich stoisko i na początku myślałam, że może to jakaś pomyłka, bo miał strasznie ciemne odcienie, na bronzer w sam raz
Ja chciałam 12-tkę wg opisu jest żółta a ja jestem mega żółtek i mega białek, takie jajo ze mnie


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam jak dziś nie dostane to piszę sprawdzałam na mapie i ta miejscowość Pszczelej leży blisko Warszawy, wiec teoretycznie powinnam dostać zamówienie następnego dnia po wysłaniu

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Jednak kopertówka jest prezentem tygodnia w D. a już się łudziłam, że to dodatkowy kod w ramach rekompensaty za opóźnienia w wysyłkach no trudno, i w tym tygodniu D. na mnie nie zarobi
Kurczę, a ja zapomniałam o pszczelej i nie sprawdziłam czy mam awizo

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale na wszelki wypadek wolałam wyjaśnić





Zgadzam się z Tobą . To moje wypisywanie męskich cech to tak trochę żartobliwie było, no i stereotypowo .
No wiadomka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora