Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-30, 19:22   #970
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a co tak radykalnie? Ja chodzę do kościoła bardzo często i nigdy nie słyszałam, by był wymóg eleganckiego (to pojęcie względne) ubioru w tym miejscu; natomiast niejednokrotnie w okresie letnim słyszałam prośby i upomnienia, by nie chodzić na Mszę w stroju plażowym. W wielu Kościołach na świecie są nawet odpowiednie piktogramy przed wejściem


Temat kościoła owszem, bardzo drażliwy jest, zwłaszcza dlatego, że najchętniej krytycznie wypowiadają się osoby, które tam raczej nie bywają
Ja nie chodzę w ogóle, dlatego się nie wypowiadam, jakich zasad się powinno przestrzegać chodząc. Ale jak obserwuję ludzi wracających z mszy w moim mieście, a ludzi wychodzących z kościoła na wsi, to wydaje mi się, że jednak na wsi jest większa skłonność do "odwalania się", bo tam to często jedna z niewielu możliwości, żeby się szerszemu gronu zaprezentować. W mieście jest więcej okazji i miejsc do pokazania się i lansu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora