Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-29, 10:50   #2367
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na retro maty jest sposób - Macowa baza pod pomadki. Nie wiem, jak żyłam bez niej wcześniej bi matowych pomadek mam najwięcej.

Z satyn mam tylko Rebel, dojdzie mi teraz Faux. Nie są złe ogólnie, ale zraziłam się trochę przez Pink Nouveau.



Cremesheen mam tylko jedną - Creme Cup i mam mieszane uczucia, więcej nie kupię tego wykończenia. Frostów prawie nie znam, raz tylko testowałam Angel, ale wyglądałam w niej tragicznie



Dainty muszę przetestować na policzkach Blushbaby i Warm Soul bardzo lubię.

Musze tą baze wreszcie dorwac Miałam klikniętą w D. z boxem i resztą, anulowałam, zmieniłam i ktoś mi baze podkupił

Dainty wypróbuj, jest naprawdę uroczy

Pink Nouveau kiepska ?? a miałam ja na liście, nie żeby na już, ale chciałam kupić po skończeniu CYY dla odmiany


Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P EL do mnie leci kurierem, ale wieki będę czekać:-(

Jaka piękna paletka



Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak określiłabyście tonację brązów w tej czekoladce TF? Ciepłe są? Czy neutralne?

Jestem zimna, blada, szukam dla siebie palety basiców i zaraz osiwieję. Chyba kliknę to, co jeszcze parę dni temu skreślałam.

Naked 1 mi nie podeszła. Naked 2 mam, ale jest metaliczna, potrzebuję czegoś neutralnego.

Czekolada nr 1 jest neutralna, ale uderza minimalnie w chłodne tony
Semi sweet jest z kolei ciepła
W obu jest sporo matów, ale sa też metaliczne i brokatowe.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora