Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 19:30   #681
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

12. Petal Fresh, szampon do włosów nawilżający - wyciąg z aloesu i cytrusów, 355ml
13. Avon, woda perfumowana Dreams, próbka
14. Avon, Planet Spa, odżywczy krem do rąk, stóp i łokci z masłem shea, 75ml
15. BeBeauty, ekspresowy płyn dwufazowy do demakijażu oczu i ust, 2 w 1, 100ml ( po żadnym kosmetyku do demakijażu oczu NIGDY nie bolały mnie oczy. A po zużyciu całej buteleczki BeBeauty śmiem stwierdzić jedno - nigdy nie mów nigdy. Ten produkt stosowany przez 2-3 miesiące sprawił, że stan moich oczu bardzo się pogorszył. Przesuszenie, podrażnienie, okropny dyskomfort - takie objawy towarzyszyły mi przez ostatni tydzień użytkowania. Myślałam, że takie chwilowe pogorszenie stanu oczu związane jest z wzmożonym przesiadywaniem przed komputerem oraz zarywaniem nocek na czytaniu podręczników akademickich. Nic bardziej mylnego! Po zmianie kosmetyku na inny - problem od razu zniknął. )
16. Palmolive, żel pod prysznic z ekstraktem z aloesu, 200ml


Wydawało mi się, że luty nie będzie dla mnie łaskawy, a tu okazuje się, że druga połowa miesiąca sprzyja denkowaniu.
Zużyłam kilka produktów, które miałam od dawna w swoich zapasach i bardzo się cieszę, że moja przygoda z nimi dobiegła końca.
Ostatnio zauważyłam, że w moim ulubionym cieniu do powiek pojawiło się nieznaczne denko. Jestem z siebie dumna.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora