Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 06:40   #2510
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie o poranku,

castrolku juz mój zaprzyjaźniony - buzia po cos2 jest wyraźnie młodsza, czy też raczej przez te 2 lata się "nie posunęła w czasie", zaraz pozastosowaniu cosmelanu buzia ładnie młodnieje - wygładza się, rozjaśnia, pory się zwężają i przede wszystkim złażą plamy; cos2 stosuję teraz, kiedy wyłażą plamy (czy też nawet ich "cienie"), tak na kilka nocy w postaci maski raz na 1-1,5 miesiąca, to jest mój sposób na cos2 i plamki, przypominam sobie, że nasza molly też podobnie próbowała stosować (a gdzie ta nasza kochana plameczka się podziała? tęsknię...); cały czas od zastosowania zabiegu cosmelan stosuję filtry 50+ (wcześniej były 100), stosuję je cały rok i ...nic, czasami wątpie w ich skuteczność, co nie znaczy, że z nich zrezygnuję, jednak plamki sa mniejsze niż kiedyś i mam poczucie, że jednak próbuję (niestety tylko próbuję!) im przeciwdziałać; to pewnie jest tak, jak z Twoimi babkami z Erisa, jednej nie wychodza plamiska, a druga musi cały czas z nimi walczyć, ja jestem niestety "koleżanką" tej drugiej
-

kamilcia - wiedziałam, że nici z naszej transakcji i ze nie oddasz konuska... dla Super-Mamy!!!

masima - i za namiary na Hauschkę!!!!

dome - Ty sie Słonko nie wygłupiaj i nie choruj, my Ciebie tutaj potrzebujemy i ...kochamy:lo ve: zadbaj kochana o siebie, bo takie chroniczne zmęczenie znam z autopsji, oprócz typowych badań krwi zbadaj sobie też poziom TSH, bo tarczyca też umie nieźle szkodzić; uzdrawiające i energetyczne!!!

a ten buczuś jest naprawde kochany i troskliwy, ja też zacznę i będzie miała "podwójny powód", by odwiedzić Szczecin - i dla buczusia!!!
saga76 - solidaryzuję się z moją "krajanką" - dla Ciebie też za troskę o domcia! Słodkie jesteście, dla takiej troski warto ...czasami pochorować (ale tylko tak "troszkę" oczywiscie);
Pozdrawiam wszystkie Cosmelanki!!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora