Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 16:52   #1658
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łee 1,5 h to nie tak dużo
pamiętam, że jak te parę lat temu byłam we Władku to mieliśmy 1 km do plaży


u mnie słońce od poniedziałku, więc nie narzekam
Fajnie się idzie nad ale powrót już trudniejszy
No weeeeeee

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja chciałabym wczesną jesienią nad morze wbić. Nie lubię upałów
Im jestem starsza tym bardziej mnie słońce wnerwia, może nie samo słońce ale upał ( choć ciepełko lubię). Człowiek taki spocony obklejony tym piachem, piach wszędzie
Jeeessu źle ze mną

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46159954]Jak wykąpałam się w Morzu Czarnym to bajka 10 stopni temperatura wyższa niż naszego morza.

Byłam akurat w Dziwnówku

Jak byłam w zeszłym roku w S. to do morza było 5 min i szło się taką alejką gdzie było pełno knajpek i wszystkiego a po drugiej stronie morze [/QUOTE]
Boszzzzz zazdroszczę ciepłego morza - byliśmy we Włoszech i najczęściej w basenie siedziałam
Uwielbiam takie alejki wieczorem

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46160109]No w ogóle nie trzeba było się przyzwyczajać do temperatury wody tylko można było od razu wejść/wbiegnąć i nie było zimno :d

Kupiłam dziś w B. baleriny za 22 zł,nie będzie mi szkoda jak się rozwalą ale na jutro o na matury będą git

Łeb mnie boli[/QUOTE]
Buuuuuu
Pokazuj
Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Aga, nie płacz, myślę, że jeszcze będzie okazja kiedyś
Oby

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
A ja nie do końca wiem o co chodzi z tym świętem znaczy czytałam w pierwszym, ale nadal nie do końca wiem o co kaman
Co miesiąc malujemy mani specjalnie dla jednej z dziewczyn na wątku, tej której mani zostało wybrane przez poprzednią wybraną jeszcze wcześniej To się natłumaczyłam

Miałciu kochanie moje mani dla Ciebie będzie w sobotę, jutro kupa roboty więc mani nie przetrwa
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora