Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-05, 15:56   #119
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez marianna
Ech...to ja chyba jestem nienormalna bo nigdy nie lubiłam się opalać...jak ktoś chciałby mi zrobić krzywdę w wakacje - to najlepiej zabrać mnie w tropiki...
bleh...słońce, upał, spocone natłuszczone cielska, lepiący się piasek i smród...no i robactwo wszelakie .....no nie mogę....brrrrr....:rolley es:
nawet jako dzieciak "urzędowałam" po plaży w koszulce i nie pozwoliłam jej sobie ściągnąć
teraz jak muszę z rodzinką na plaży przebywać to zawsze nad naszym niegościnnym zimnym morzem i zawsze pod parasolem ,
uwielbiam za to wieczory na plaży, gdyby wieczór trwał tak samo długo jak dzień ehhh...rozmarzyłam się....
To ja jestem trzecia Zawsze lubiłam być choć trochę opalona- zawsze było mi mało... Ale nigdy nie lubiłam leżenia na plaży - moje naczynka nigdy nie były normalne, a teraz to najchętniej bym je wycięła

Kate30: Nie dość, że synek przyszły amant, to jeszcze z mamą - Halle Berry - nigdy w życiu nie byłam taaaka brązowa, ale teraz nie zazdroszczę Muszę się kiedyś wybrać nad Bałtyk, żeby Was zobaczyć
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując