Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-20, 23:30   #32
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery kompletnie nie chca trzymac sie na moich paznokciach...

Ja te tabletki wczesniej lykalam. Szczerze? To nic nie dalo, nawet mnie uczulalo, bo puchlam czasami po tym. Nie pomaga to na te paznokcie, nie sa ani ladniejsze, ani lakier wcale sie nie trzyma lepiej. Ja robilam juz przerwy w malowaniu i chyba wszystkiego probowalam. Nie wiemy nawet gdzie lezy przyczyna tego ze odpryskuje taks szybko. Ja pytalam kuzynki(jeszcze na swieta wielkanocne) ktora zajmuje sie stylizacja paznokci i tego typu pie.rdolk.ami(przepraszam za dzielenie wyrazu tymi kropkami ale cenzura zaraz zamieni litery w gwiazdki...) to powiedziala ze musze uzywac preparatow typu wlasnie ten Top Coat i przecierac zmywaczem paznokcie. Nie mam pojecia w jakim celu, skoro to i tak nic nie daje...?
Tak poza tym to dzisiaj znowu zanim pojechalam do innego miasta w waznej sprawie pomalowalam paznokcie. Bylo to ok. godziny 15. Juz teraz mam odpryski na kilku paznokciach. Malowalam sie lakierem za 35zl... Jakim cudem komus to wytrzymuje tydzien o.O?

Edytowane przez Kate012
Czas edycji: 2010-11-21 o 20:32
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując