Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o KOSMETOLOGIĘ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-23, 14:12   #666
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez tripka
Dziewczyny ja niestety nie moge sie jeszcze jak narazie pochwalic,ze zostalam studentka kosmetologii,bo niestety nie dostalam sie na ten kierunek przy Slaskiej Akademii Medycznej co prawda jeszcze mam opcje-dietetyka,ale chyba nie zrezygnuje z marzenia o kosmetologii i zapisze sie do GWSH w Katowicach-powstał tu nowy kierunek-wlasnie kosmetologia,jest to uczelnia niepaństwowa,wiec duży minus to koszty...ale czytając wasze posty i wypowiedzi dochodze do wniosku ze naprawde warto?i ze nie mozna myslec,ze bedzie ciezej z praca niz po studium,w końcu po coś ten kierunek wymyślono i w jkimś celu powstaje go coraz więcej...
Staram się też myśleć,że może ta niepaństwowa lepsza jęśli chodzi o ten kierunek-w końcu szkoła nowsza,nowy i lepszy sprzęt itd...
co sądzicie o tym dziewczyny? MWSZ też na pewno jest bardzo fajną szkoła,niestety za daleko jak dla mnie..
tripka ja tez sie niestey nie dostalam a duzo Ci braklo??
ja nie wiem czy jeszcze czaeka i moze liczyc na odwolanie, niestety bardzo wysoki byl prog

dostalam sie na analityke i prawdopodobnie jeden rok spedze na niej a w przyszlym poprawiam biologie i chemie na maturze chociaz w moim przypadku powinnam tylko biologie
a na kosmetologie bede starowac w przyszlym roku i byc moze pozniej bede ciagnac dwa kierunki

o dietetyce tez myslalajm ale tam tylko biologie biora pod uwage a ta mi za bradzo dobrze nie poszla przez nia zawalilam kosmetologie
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując