Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-28, 22:09   #3911
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość


w ogóle to tak Was czytam Laseczki i te Wasze kryzysy włosowe i też trochę taki mam, ale z czego innego wynikający... bo mój mąż woli mnie w ciemniejszych oczywiście tak mu się też podobam, ale nigdy się nie krył z tym, że woli mnie w moich naturalkach a nawet w kawowym brązie niż blondzie, no kurczę taki ma gust :/ i co ja bida mam zrobić, jak się sobie w blondzie podobam? nawet w takiej krwistej wiśniowej czerwieni podobałam mu się bardziej (zwłaszcza w "rockowym" wydaniu hłehłe )
na razie zapowiedziałam mu, że przez najbliższy rok będę na pewno blond, a jak za jakiś czas będziemy się starać o bejbe to się przefarbuję na naturalnie
ehh ale wiecie... niby faceci wolą blond, a mój nie
mój też tak mówi a to dlatego że poznał mnie w ciemnych i zawsze mi to powtarza ,chociaz teraz w blond uważa że też dobrze ale nie raz jak mam jakiś nastrój nie bardzo jeśli chodzi o włosy to mówi:,, to przefarbuj się na czarno i już "

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a idź Ty, to tylko ja taki gamoń makijażowy?
nie tylko ja też
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ee wiecie co, ja znam takich co gadaja ze blondynki sa najlepsze, ze wogole super, że wolą blond, ze lepsze niz ciemne.
Wiecie ilu z nich ma dziewczyne blondynke?
Żaden
A zakochani po uszy
ja słyszałam że faceci za blondynkami latają ,a żenią się z brunetkami
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora