Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 22:23   #4418
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie wiem, nie znam się na składach, ale jak wrzuciłam w słownik na wizażu to były jakieś na czerwono w tym jakiś barwnik. choć nie zmienia to faktu że i tak mnie kusi

fajnie, zostaniesz na dłużej. Poznasz pana z shea, skoczymy po próbki z JMO, zrobimy zamówienie w oregano.
Oj właśnie, to nie zmienia faktu, że mnie też kusi

Hahaha To choćby dla samego legendarnego pana z shea rzeczywiście warto byłoby zostać Tylko ja może się wcześniej o kredyt postaram Macie tam tyyyle sklepów ..aa i dodatkową torbę podróżną musiałabym wziąść na powrót bo mogłabym się nagle w 1 nie pomieścić

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
a jak już wszystkie sklepy obskoczycie, to akurat będą targi w Krakowie i tu przyjedziecie
Ty się moja Droga nie ciesz Bo ja też z Krakowa jestem i myślisz, że Cię do tej Warszawy razem ze mną nie zaciągnę? To żyłaś w błędzie

Eee Zuzia! Wiesz co znalazłam? Weszłam sobie właśnie na stronke biolandera i oni tam w prawym dolnym rogu mają filmik- taki ich reklamowy- nagrywany jest w Krakowie i pani jest w takim wypasionym sklepie a na koniec filmu piszą podziękowania dla Mydlarni na Sławkowskiej w Krakowie Byłaś tam kiedyś? Bo jak tam jest tak pięknie i jest wszystko to co pokazane na filmiku to ja chce tam zamieszkać I w dodatku jest też link do takiego sklepu internetowego w Cieszynie: http://www.monoitiara.pl/?pl_kontakt...41c87a852a02bb Ja nie go nie znam ale oferta fajna.. (jemu dziękują za udostępnienie wnętrza co mnie troche martwi.. bo jeśli jednak w tym sklepie na sławkowskiej nie ma takich cudów to się rozczaruję).

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja wiem, gdzieś słyszałam że jest taki program wymiany studentów między uczelniami, wpadaj! akurat poznasz Warszawkę i będziemy codziennie chodzić do phenome sprawdzać czy holistic jest w promocji i peeling enzymatyczny... na którym jesteś roku Aguś?
Rany, to byłoby spełnienie moich marzeń, nieee raczej raj na ziemi Za Holistickiem i peelingiem mogłybyśmy tam chodzić nawet codziennie Kurcze ja stara już jestem 5 rok Ale to nic! Pójdę na drugie studia Powiedź mi tylko jakie mają taką wymianke i pójdę
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-02-02 o 22:36
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora