Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 12:54   #338
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Hej Dziewczęta. Nie udzielam się prawie, ale czytam cały czas. Margoltka pytała o pielęgnację mężczyzn, więc może się podzielę tym, co używam. Mój aparat jest zepsuty, więc niestety będzie bez zdjęć.

1. Włosy:

a) Szampon Babydream, używałem też innych, tańszych czy droższych, ale ten lubię najbardziej
b) Odżywka Alterra, tak jestem facetem i używam odżywki. Myję włosy, co 2 dzień i zawsze nakładam. Używam i zielonej i czerwonej na spółkę z mamą, bo przy moich krótkich włosach to by dna nigdy te odżywki nie ujrzały. Sprawdzają się świetnie i przy obecnych krótkich włosach i przy dłuższych (do ramion) też się super sprawdzały. Mamina też zadowolona.

2. Ciało:
a) Peeling z Flos-Lek ten solny, super, super, super, więcej na KWC.
b) Krem Naturado, do wszystkiego, znowu na spółkę z maminą używam, więcej na KWC
c) Do golenia pianka z Sante, sprawdza się na twarzy i nie tylko.
d) Do mycia Babydream uniwersalny płyn, używam często też innych, ale ten to taki aż po grób.
e) Jako dezodorant używam Crystal ten bezzapachowy.

3. Twarz:
a) Myję glinką, różną, raz zielona, raz biała, raz brązowa - lubię
b) Myję też mydłem, mam mydło marsylskie, ale czaję się też na inne
c) Krem mam z Balm Balm ten niebieski z olejkiem herbacianym, próbowałem innych, ale ten ma bardzo krótki skład i działa najlepiej i jest bardzo wydajny
d) Jako maskę stosuję maske Balm Balm lub maskę z Avy z serią z ecocertem, od razu mam peeling
e) Tonik to hydrolat, różne stosuje, obecnie mam z liści czarnej porzeczki

Edytowane przez Maks_K
Czas edycji: 2012-04-07 o 12:58
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora