Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja woskiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-02, 11:48   #18
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: depilacja woskiem

Ja depilujac bikini plastrami meczylam sie z 2 godziny!! Mialam wszystko poklejone i plastry juz nie chciały wyrywac wloskow:/ Sama nie wiem czym najlepiej wyrywac te wlosy wrrr

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Malinkaa ja jestem wprost zakochana w plastrach Joanny Sensual



Uzywałam juz chyba wszystkie dostępne na rynku plastry i woski (veet na zimno na ciepło, sally hansen, tanita itd.), ale te (moim zdaniem) są najlepsze.



Ja robie to tak.



dzień przed depilacją małi słoiczek napełniam woda i wstawiam do zamrażalnika. Przed depilacją robie peeling miejsca z którego chce usunąć zbedne owłosienie (najczesciej jest to bikini). Później tne plaster na mniejsze kawałki (taki się lepiej odrywa) zazwyczaj jeden tne w na 3-4 czesci. Pozniej każdy kawałek ogrzewam ciepłym powietrzem z suszarki do włosów i przyklejam. Następnie słoiczek z zamrożoną przykładam do naklejonego plastra, trzymam kilka sekund i zrywan plaster pod włos



Troche z tym zachodu jest ale jaki efekt. Zazwyczaj zostaje jeden dwa włoski które wyrywam pensetą
To ma sens bo tym lodem zamrozimy ten wosk jakby ktory trzyma wlosy Sama tak sproboje A depilujesz tylko tak troszke bikini czy glebiej woskiem? Pozdrawiam

Edytowane przez Asik_
Czas edycji: 2007-03-02 o 11:52 Powód: dodanie cytatu
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując