Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapychające składniki w kosmetykach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-07, 08:23   #910
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
L_V tak dobrze znasz się na tym...proszę cię wytłumacz mi cos... podobno gdy ktoś ma cere trądzikową(tak jak ja ostatnio) to nie powinien używac peelingów z tymi ścierającymi drobinkami ponieważ wtedy roznosi się bakterie z tych pryszczy na całą twarz. Więc jak to jest, że St. Ives, Peeling morelowy antybakteryjny - do cery trądzikowej (biała tuba), który zawiera podobno te najostrzejsze ździeracze jest taki wspaniały, wszyscy go zachwalają na KWC, ma super noty.... ja slyszalam ze osoby z pryszczami powinny raczej te enzymatyczne używac.... jak to z tym jest??


PS- kupiłam sobie wreszcie ten żelik eriska do cery wrażliwej i {jak narazie} jest super) dziękuje, że mi pomogłas w wyborze, bo sama pewnie kupilabym l'oreal pure zone(i zniszczyla sobie jescze bardziej moja twarzyczke)
Cieszę się, że mogłam pomóc.

Ja tez jestem zdania, że lepszy jest peeling enzymatyczny. Jeśłi ktoś ma krostki ropne, to rozdrapanie takiej krostki peelingiem moze grozic właśnie zaostrzeniem stanów zapalnych albo zakażeniem innych części twarzy. Przy trądziku grudkowym możena ewentualnie spróbować, ale bałabym sie podraznienia skóry.
Jestem za peelingami enzymatycznymi, ewentualnie bardzo delikatnymi peelingami mechanicznymi, drobnoziarnistymi [mają takie: AA, Avene, Dermika].

Cytat:
Napisane przez agulinka_n Pokaż wiadomość
Dzięki wielgachne!!!! jesli chodzi o oddaie kremiku to od najblizszej znajmej dzieli mnie jakies 2000 km wiec pozostaje mi uzywac kremiku tylko na zmarszki - a jest w tym rewelacyjny pozdrawiam i jeszcze raz dzieki!!
Nie ma za co - mozesz go uzywac od czasu do czasu jako maskę - nałóż grubszą wartswę i odczekaj 10-15 min - nadmiar zetrzyj chusteczką. A na codzien chyba będziesz musiała wybrać sobie coś lżejszego.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując