Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 17:13   #1387
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mnóstwa cudownie działających kosmetyków, zero postów zakupowych i kolejki listonoszy z paczkami

Witam serdecznie wszystkie stałe bywalczynie i nowe ofiary tego cudownego wątku Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta bo dość dawno się nie odzywałam ale oto jestem
Wasze zakupy zapierają dech w piersiach a ślinotok stał się już moim nawykiem :P
Wielkie grupowe dla wszystkich za nabytki!

INFO OD AMILIE:

"Ogłoszenie!

Docierają do nas informację, że wielkość próbek jest dla Państwa nie wystarczająca na odpowiednie przetestowanie kosmetyków.

Chcielibyśmy naprawić swój błąd dlatego podjęliśmy decyzję, że wszystkim osobom które do tej pory zamówiły u nas próbki wyślemy większe próbki na nasz własny koszt. Planujemy aby pojemność próbki wynosiła 1/3 grama mamy nadzieję że taka ilość wystarczy spokojnie na kilkakrotne przetestowanie produktu.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z naszej propozycji prosimy o zgłaszanie się na nasz mail: info@amilie.pl
W tytule prosimy wpisać "Większe próbki" oraz nr swojego zamówienia."

A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
Dobrze Cię widzieć Co do Amilie, to miły gest z ich strony

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego Kobiety
O wiadomości od Amilie dowiedziałam się z FB. Wkurzyłam się tylko, bo już dawno nie mam tego numeru zamówienia
Czekam na promo od Costasy, bo korektor mi się skończył. Popełniłam też zamówienie na Kokardi. Zamówiłam dwa olejki do twarzy z Alverde z różą, moje ukochane, i dwie pomadki mandarynkowe.
Niby marzec bez zakupów, ale bez tych rzeczy to ja żyć nie mogę
A z okazji Dnia Kobiet kupiłam książkę Chodakowskiej
Za mną pierwszy tydzień pracy w przedszkolu. Cudo



Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Właśnie, skąd im mamy wziąć numer zamówienia po tygodniu....Nawet na stronce po zalogowaniu nie da się sprawdzic(albo nie umiem).
Może ze skrzynki meilowej, albo z tytułu wpłaty w historii przelewów na koncie bankowym

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A dzisiaj dostałam kwiatki Oj kusisz tym TBS. Odżywkę i szampon bananowy już od dawna mam na liście życzeń. Szczotka też mi się marzy, tym bardziej, że szczotka do ciała i grzebień bardzo dobrze się sprawdzają.
Byłam bliska zakupu też tego grzebienia, gdyby nie to, że mam Avonowski i sporo lat mi służy i nie chce się zepsuć jak na złość, to brałabym TBS

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
Napisz proszę coś więcej o masce złotej ajurwedyjskiej i wodzie uriage po testach
A glinka logony ma jak dla mnie mega zapach, ale każdy ma inny gust. Chyba ją niedługo kupię ponownie.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kochane Kobitki, wszystkiego najlepszego! Ostatnio mam mało czasu, ale wpadłam na chwilkę, żeby się podzielić ostatnimi kosmetycznymi wrażeniami. Turecki balsam do włosów Planeta Organica wcześniej strasznie mnie drażnił swoim zapachem (próbka od Anuli), ale teraz odlałam sobie część od siostry i stał cud - zupełnie mi nie przeszkadza. Chyba częste stosowanie Alvy wyżarło mi receptory węchowe. Ale nie do końca, bo balsam aleppo mi trochę capi, tzn. pachnie silnie kadzidlanie. Oba działają za to świetnie: pięknie wygładzają, nabłyszczają, włosy po nich genialnie się rozplątują. Tylko wydaje mi się, że aleppo za bardzo obciąża.

Dzięki informacji Korah zamówiłam też próbki Amilie. Bardzo mi się podoba ich wizerunek: design strony, opakowań kosmetyków, wizytówek, instrukcji itd. Miły dla oka i wykonany bardzo profesjonalnie. Szkoda tylko, że wielkość próbek zepsuła ten efekt. Za to ich oferta zadośćuczynienia jest bardzo miłym zaskoczeniem. Dziewczyny, jeśli nie macie numerów zamówienia, to może warto do nich napisać? Chyba powinni mieć jakąś bazę zamówień... Co do samych minerałów - przeżyłam szok, bo najjaśniejsze są dla mnie za jasne. To zdarza się sporadycznie.


Gratuluję pięknych zakupów! Ta szczotka to klon słynnego Denmana, którego "podróbę" (ale plastikową) mam też ja. Jeśli Twoja działa tak samo, to po wysunięciu tej gumy można wyjąć rzędy zębów. To bardzo przydatne, jeśli szczotka za mocno ciągnie włosy. Ja swoją tak przerzedziłam i ma teraz 5 rzędów.
Jeśli Ci capi aleppo, a turecki ledwo ledwo, to radzę omijać szerokim łukiem marokański, to dopiero kiler

Więc jesteś kolejną osobą, dla której są za jasne, na pewno marka znajdzie swoje zwolenniczki, dla których wszystko jest za ciemne

Dla mnie TBS jest idealna ale podejrzewam, że gdybym miała więcej włosów o powiedzmy 1/3 to byłaby już zbyt gęsta Nie wiem w sumie, czy się da z niej wyjąć ząbki.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-08 o 17:18
Korah jest offline Zgłoś do moderatora