Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 16:46   #4618
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Wiem, niestety. Poza tym jak zaczynam latać wirtualnie po sklepach to zawsze bardziej ciągnie mnie do pielęgnacji niż do kolorówki. Taki typ.
Ale muszę tak zrobić, bo zapasów mam tyle, że będą się przterminowywać. Na razie dzielnie denkuję końcówki. Zobaczymy
Ja sie zmusilam do zejscia zapasow i jestem z siebie bardzo dumna. Nie kupowalam praktycznie zadnych kosmetykow przez ostatnie miesiace, chyba, ze byly braki i widze pozytywne skutki 😀 teraz tez zuzywam pootiwerane nielubiane produkty takie jak szampony, odzywki czy zele i juz w ogole bedzie idealnie. Mysle, ze akurat w listopadzie- grudniu zejde z tych nielubianych produktow i bede mogla z czystym sumieniem kupowac od nowa 😊
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
I witam wszystkich

Zrobiłam wczoraj ogromne zakupy w H&M, 14 bluzek + sweterek + sukienka + koszula Ale wszystko w moich basicowych kolorach, czarny, biały, szary i mocna czerwień. Poszłam po ten płaszczyk ale go nie było
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0356237002.html
Okazale zakupy
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wracam z targów, poszalalam tym razem bardziej

10 pedzelkow maestro
2 szampony, odżywka, maska
2 żelowe maski na oczy
☠☠☠☠☠☠☠ki do włosów

Dostałam lakier semilac
2 sera wygładzające do włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez na tagrach kupilam kiedys killanascie pedzli Maestro. To byla okazja, zeby sobie je pomacac i wybrac fajniejsze egzemplarze, za male pieniadze. Pamietam, ze zaoszczedzilam na tym ok 1/3 ceny sklepowej 😊
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora