Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoła Kosmetyczna - wolontariuszki czy kientki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-30, 16:51   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Szkoła Kosmetyczna - wolontariuszki czy klientki?

Cytat:
Napisane przez Layila
Wybaczcie jeśli istnieje już taki wątek, ale jestem ciekawa jak wyglada sprawa zabiegów kosmetycznych w szkołach kosmetycznych.

Swego czasu dostałam propozycję jakichś tam zabiegów, już nie pamętam dokładnie o co chodziło, wykonywanych przez uczennice szkoły kosmetycznej w ramach jej zajęć praktycznych. Nie skorzystałam z tej propozycji, gdyż musiałam pilnie wyjechać, a potem miałam pewne obawy dot. kwalifikacj owej osoby i jej umiejętności praktycznych, a dramatycznego stanu mojej cery

Jestem ciekawa jak wygląda to od strony finansowej - czy osoby ktore poddają się takim zabiegom płacą za nie sumę taką jak u wykwalifikowanej kosmetyczki, czy też pokrywają tylko część, pokrywającą powiedzmy koszt uzytych kosmetyków?
Rozumiem, że praktykantki/uczennice/studentki/ są w tym czasie nadzorowane przez osoby kompetentne i krzywda stać się nie powinna.
Kurcze...u mnie czegos takiego nie ma u mnie zawsze same na sobie cwiczymy zabiegi: raz jedna a pozniej druga dziewczyna... Przyznam, ze nie raz chcialam kogos przyprowadzic na nasze zajecia, ale chyba sie u nas tego nie praktykuje
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując