Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-12-12, 15:21   #444
linn1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 4
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hejka, potrzebuję poklepania po plecach, bo schizuję max. Biorę belarę od 3 lat. Nigdy nie zapomniałam żadnej tabletki. No właśnie XD już nie nigdy. Opakowanie zaczęłam 21 listopada. W tą niedzielę czyli przy teoretycznie 20 tabletce zorientowałam się, że w opakowaniu nie zostały 2 tabletki tylko 3, więc jednej kiedyś nie wzięłam. Najgorsze, że nie wiem kiedy. Wydaje mi się, że musiało to być w 3 tygodniu, bo sesja i dużo na głowie, ale pewności nie mam. Wtedy w niedzielę przyjęłam dwie na raz. Jedyny stosunek w tym cyklu był przy 4 tabletce i to w prezerwatywie, ze względu na małą infekcję.

Czytałam, na ginekologika.pl, że pominięcie jednej tabletki nawet jeśli nie weźmie się jej wcale nie spowoduje zmniejszenia skuteczności, a nawet nie potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie. Ale i tak stres jest. Proszę mnie uspokoić, jeśli mam rację i szansa na ciążę jest bliska zeru w tym przypadku. Dzięki
linn1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując