Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-09, 23:55   #3469
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No wlasnie tez mam wrazenie, ze traktuje to jak zagwozdke do rozwiazania a nie oczekuje jakichs specjalnych korzysci.

Wydaje mi sie, ze nie jestem az tak ciemna jak DW. :/ i ciemne ale czyste kolory sa swietne.

Z moich obserwacji wynika, ze poza typem kolorystycznym duze znaczenie maja chociazby rysy czy kontrast w rozumieniu ogolnej wyrazistosci wygladu. Wydaje mi sie, ze najwieksze znaczenie ma wlasnie to, wraz z tym czy typ jest chlodny czy przeciwnie.

Chociaz dla osoby makijazem czy ubraniami malo zainteresowanej bez watpienia najbezpieczniej i najkorzystniej bedzie ubierac sie i malowac w zgodzie z odpowiednio dobrana paleta. Wydaje mi sie natomiast, ze osoby bardziej obeznane moga sobie pozwolic na calkiem duzo, wcale nie zawsze do konca w zgodzie z typem, i wciaz wygladac bardzo dobrze.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora