Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-17, 20:07   #1600
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Wiesz, też się nad tym zastanawiałam. Twoje pytanie nie jest wcale dziwne. Nigdy wcześniej nie miałam tak krótkich włosów wiec nie miałam pojęcia jak będą sie zachowywać przy tej długości. Teraz juz wiem i moge ci odpowiedzieć.
Jak umyje i nic z nimi nie zrobie to przód - te dłuższe nie układają się fajnie ale za to tył jest zawsze super i nie wymaga jakiegokolwiek modelowania. Podobno to zależy od tego jak fryzjerka ostrzyże. Modelowanie takiej fryzurki zajmuje nie wiele czasu. Wystarczy suszark0-lokówka z taką szczotką okrągłą. Prostownica przydaje się wtedy gdy chce aby te długie włosy z przodu były idealnie proste na końcach ale czasem wole gdy są zaokrąglone do wewnątrz. Fryzurka jest narazie nie do końca wygodna dla mnie bo jeszcze nie przyzwyczaiłam się nie zakładać włosów za uszy. Ale powoli zaczynam kontrolować ten odruch. Przyznam że nawet gdy włosy są założone za uszy fryzura wygląda uroczo i dziewczęco.
dziękuję Ci bardzo, bardzo za odp.
właśnie tego się boję- pewnej niewygody związanej z tak krótką fryzurką. włosy opadające na twarz- to bardzo denerwuje, ale założone za ucho kosmyki nie za bardzo mi się podobają.
chyba jeszcze nie jestem gotowa na tak odważny krok.
waham się.
zobaczy się jak to będzie ; )
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując