Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-15, 09:22   #213
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wreszcie nadrobiłam
Princeska dobrze ci wyszło po tej kąpieli, pamiętaj że kąpiel daje moc rozjaśnienia tylko do 2 tonów, ale w razie potrzeby zabieg można powtarzać. Lepiej jednak daj włoskom na razie spokój bo już naprawdę jesteś blisko blondu. Właściwie to myślę że teraz albo pasemka albo nałożyć średni blond i by wzięło całkiem sensownie.

kochaneczka matrix i inne profesjonale się wypłukuje- ja to zawsze powtarzam Możesz przeciągnąć przy ns. farbowaniu farbę na poprzedni odrost i zobaczyć czy po miesiącu to coś da- trudno powiedzieć.

agatau myślę że wprawna fryzjerka wyrówna spokojnie ci ten kolor- trzeba użyć tylko różnych stężeń wody.
A stało się tak dlatego że zmieniasz te farby jak szalona a tego robić się nie poleca. Wystarczy że jedna farba nie zgra sięz poprzednią i wtedy wychodzi na głowie tęcza- moja siostra tak miała dopóki odrost robiła co miesiąc inną farbą blond na szczęście kolor wyrównuje się gdy zaczynasz regularnie farbować jedną wybraną farbą co 3 tyg. i po kilku miesiącach czasem już po 2 kolor jest równiutki.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora